Ruszyła wielka loteria EcoCar. Do wygrania wycieczka i 1000 zł codziennie
Ruszyła wielka loteria EcoCar. Do wygrania wycieczka i 1000 zł codziennie
Kopiuj tekst

Ruszyła wielka loteria EcoCar. Do wygrania wycieczka i 1000 zł codziennie

Wystartowała wielka loteria EcoCar – „Klikam, jadę i wygrywam”. Codziennie jeden z pasażerów taksówek EcoCar w Warszawie, we Wrocławiu lub w Trójmieście wygrywa 1000 zł. Nagrodą główną jest wycieczka do Dubaju o wartości 20 tysięcy zł. Pula wszystkich nagród w loterii to aż 50 tysięcy zł. Loteria trwa do 15 czerwca.
- Wystarczy zarejestrować się na stronie loteria.ecocar.pl i zamówić kurs taxi hybrydową Toyotą, Hyundai’em, Teslą lub przejazd Mercedesem Vito za z góry umówioną cenę. Każdy ma szansę na wygraną – mówi Ilona Fijałek, kierownik marketingu EcoCar S.A. 

W loterii biorą udział wszystkie przejazdy pasażerów, którzy zgłosili się do zabawy, zamówili i zrealizowali kurs przez aplikację EcoCar poza godzinami porannych lub wieczornych szczytów. Każdy wylosowany pasażer codziennie wygrywa doładowanie na przejazdy taksówkami w aplikacji EcoCar o wartości 500 złotych oraz 500 złotych w gotówce. Loteria potrwa do 15 czerwca.  

W losowaniu nagrody głównej biorą udział wszyscy pasażerowie, którzy pobrali aplikację EcoCar i zrealizowali przejazd. Na zwycięzców czeka wycieczka do Dubaju dla dwóch osób, z przelotem, noclegiem w luksusowym hotelu oraz pakietem atrakcji na miejscu o wartości 20 tysięcy złotych.  Loteria jest promowana w naszych taksówkach, w kampanii billboardowejw Warszawie, we Wrocławiu i w Trójmieście, w Internecie oraz w Radio. 

- Mamy nadzieję, że nasza zabawa zainteresuje nowych klientów i przekona do sprawdzenia EcoCar. Wykorzystujemy technologię analizy danych w czasie rzeczywistym i optymalizujemy czas dojazdu samochodu do klienta. Informacja o czasie dojazdu wyświetla się na bieżąco na ekranie aplikacji. System planuje ruch samochodów i dobiera optymalną trasę, a przez to ogranicza emisję dwutlenku węgla i minimalizuje zużycie pojazdów

Ilona Fijałek

31957902_1021832961297500_2134475905752367104_o.jpg
Zgłoszenia do loterii: Strona www Wielkiej Loterii EcoCar

EcoCar Spółka Akcyjna należy do renomowanego polskiego funduszu typu private equity WinVentures sp. z o.o. SKA, który jest pośrednio wspierany przez Krajowy Fundusz Kapitałowy. EcoCar to pierwsza firma z aplikacją taxi, z własną flotą ponad 500 hybrydowych i elektrycznych samochodów. Z usług EcoCar korzysta ponad 3,5 mln klientów. Spółka aktualnie prowadzi kampanię reklamową, wykorzystując nośniki OOH i Internet, w której prezentuje Teslę oraz zachęca do korzystania z hybrydowych taksówek, które posiada w swojej flocie.  

Więcej informacji: Faustyna Mołdawiak faustyna@warsawconsultants.eu 
Powiązane artykuły
Rzeczpospolita: "EcoCar inwestuje w rozwój oraz nowoczesne technologie"

Ekspansja firm przewozowych, świadczących usługi przez aplikację, przybiera na sile. Taksówkarze nie zamierzają jednak składać broni. Są korporacje taksówkarskie, które stawiają na inwestycję i rozwój. A zrzeszeni w nich taksówkarze dostają wygodne w obsłudze aplikacje. Wygodne zarówno dla kierowcy, jak i pasażera.
EcoCar wprowadza nowy model wynagrodzeń dla kierowców i restrukturyzuje flotę

EcoCar Spółka Akcyjna wprowadziła nową ofertę finansową dla kierowców. Prosty, czytelny system rozliczeń bez żadnych ukrytych kosztów jest już dostępny dla kierowców EcoCar oraz nowych taksówkarzy. Spółka obniżyła koszty administracyjne, zredukowała zatrudnienie, wymieniła część zespołu zarządzającego oraz ograniczyła liczbę dostawców zewnętrznych, utrzymując wysoką dynamikę wzrostu liczby zleceń. EcoCar zapowiada 1000 samochodów we flocie do końca 2019 roku.
Z Gdańska do Dubaju z EcoCar

Marcin Barke z Gdańska wygrał wycieczkę do Dubaju o wartości 20 tysięcy zł, główną nagrodę w loterii EcoCar „Klikam, jadę i wygrywam!”. Szczęśliwy kurs taksówką EcoCar odbył się w Warszawie. Pan Marcin przyjechał do Warszawy na spotkanie służbowe. Na wycieczkę zabierze swoją żonę Dorotę. Jak przyznają oboje to będzie dla nich podróż marzeń. 
Cashback w Planet Plus za podróż z EcoCar

Halo, łowcy promocji! Zwracamy 20 złotych na konto cashbackw Planet Plus za pobranie aplikacji EcoCar i pierwszą podróż hybrydową taksówką, Teslą lub Mercedesem Vito. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.