Cashback w Planet Plus za podróż z EcoCar
Cashback w Planet Plus za podróż z EcoCar
Kopiuj tekst

Cashback w Planet Plus za podróż z EcoCar

Halo, łowcy promocji! Zwracamy 20 złotych na konto cashbackw Planet Plus za pobranie aplikacji EcoCar i pierwszą podróż hybrydową taksówką, Teslą lub Mercedesem Vito. 

Ponad 1,5 mln użytkowników portalu zakupowego Planet Plus może odzyskać 20 złotych za pierwszy przejazd samochodami EcoCar.  - Wystarczy zarejestrować się w programie cashback, pobrać aplikację EcoCar, a w zakładce „Promocje” wpisać kod „planetplus”. Za pierwszy zrealizowany przejazd EcoCar zwróci 20 złotych na konto cashback w portalu Planet Plus – mówi Ilona Fijałek, kierownik marketingu EcoCar S.A.

Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której klienci mogą bez wychodzenia z domu dokonywać zakupów produktów lub usług u ponad 700 dostawców i dodatkowo korzystać z szerokiej oferty zniżek oraz promocji. Za każdą transakcję Planet Plus gwarantuje swoim użytkownikom zwrot gotówki.Cashback łączy się z promocjami i wyprzedażami, dzięki temu kupujący mogą zaoszczędzić jeszcze więcej. Z portalem Planet Plus oprócz EcoCar, współpracują m.in. Allegro, Zara, RTV Euro AGD, Tchibo, Answear, Zalando, Media Expert, Saturn, Groupon, Douglas, Sephora, LOT, Agito i wiele innych znanych marek.
34560490_1723771864336578_2077074367920996352_n.png
EcoCar Spółka Akcyjna należy do renomowanego polskiego funduszu typu private equity WinVentures sp. z o.o. SKA, który jest pośrednio wspierany przez Krajowy Fundusz Kapitałowy. EcoCar to pierwsza firma z aplikacją taxi, z własną flotą ponad 500 hybrydowych i elektrycznych samochodów w Warszawie, we Wrocławiu i w Trójmieście. Z usług EcoCar skorzystało już ponad 3,8 mln klientów. 
Powiązane artykuły
Rzeczpospolita: "EcoCar inwestuje w rozwój oraz nowoczesne technologie"

Ekspansja firm przewozowych, świadczących usługi przez aplikację, przybiera na sile. Taksówkarze nie zamierzają jednak składać broni. Są korporacje taksówkarskie, które stawiają na inwestycję i rozwój. A zrzeszeni w nich taksówkarze dostają wygodne w obsłudze aplikacje. Wygodne zarówno dla kierowcy, jak i pasażera.
EcoCar wprowadza nowy model wynagrodzeń dla kierowców i restrukturyzuje flotę

EcoCar Spółka Akcyjna wprowadziła nową ofertę finansową dla kierowców. Prosty, czytelny system rozliczeń bez żadnych ukrytych kosztów jest już dostępny dla kierowców EcoCar oraz nowych taksówkarzy. Spółka obniżyła koszty administracyjne, zredukowała zatrudnienie, wymieniła część zespołu zarządzającego oraz ograniczyła liczbę dostawców zewnętrznych, utrzymując wysoką dynamikę wzrostu liczby zleceń. EcoCar zapowiada 1000 samochodów we flocie do końca 2019 roku.
Z Gdańska do Dubaju z EcoCar

Marcin Barke z Gdańska wygrał wycieczkę do Dubaju o wartości 20 tysięcy zł, główną nagrodę w loterii EcoCar „Klikam, jadę i wygrywam!”. Szczęśliwy kurs taksówką EcoCar odbył się w Warszawie. Pan Marcin przyjechał do Warszawy na spotkanie służbowe. Na wycieczkę zabierze swoją żonę Dorotę. Jak przyznają oboje to będzie dla nich podróż marzeń. 
Ruszyła wielka loteria EcoCar. Do wygrania wycieczka i 1000 zł codziennie

Wystartowała wielka loteria EcoCar – „Klikam, jadę i wygrywam”. Codziennie jeden z pasażerów taksówek EcoCar w Warszawie, we Wrocławiu lub w Trójmieście wygrywa 1000 zł. Nagrodą główną jest wycieczka do Dubaju o wartości 20 tysięcy zł. Pula wszystkich nagród w loterii to
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.